Obrazová galerie Josef Koutný  
>
[ Úvodní strana ]
Úvodem

Vítejte na stránkách věnovaných mé životní lásce - malování. Stránky vznikly z mého pocitu, že nastal čas, abych svou práci ukázal co největšímu počtu lidí a vyzkoušel zda internet dokáže toto očekávání naplnit.

Autor

Zde by jste se měli dozvědět nějaké informace o mně a práci v ateliéru. Zřejmě sem nahraju i pár osobních snímků. Nebude jich zas tak moc,aby Vás to vylekalo :-))
V této rubrice by mohlo být i pár odkazů na stránky kam chodím rád a pravidelně se tam vracím.


Galerie

Obrazy na těchto stránkách nejsou chronologicky řazeny.Vlevo lze rozdělit obrazy podle techniky provedení,nebo tématu obrazu.
Po zvolení vašich kriterií se načtou zmenšeniny obrazů. Kliknete-li na střed obrázku, který Vás zaujal, zobrazí se Vám jeho zvětšenina. Následně můžete ještě zvolit jeho plné zobrazení. Pokud je nafocen detail obrazu, je možno dalším výběrem zobrazit podrobnější náhled provedení obrazu.

V sekci PORTRÉTY najdete ukázky prací, podle kterých se můžete rozhodnout, jakou technikou mohu ztvárnit portrét Váš, nebo Vašich blízkých. Pořídíte tak vhodný dárek, který vždy potěší a překvapí.Hlasování

Pokud jste si našli čas prohlížet mé obrazy,prosím Vás také o přidání hlasu prohlíženému dílu.Tím ho ohodnotíte (5 je nejlepší) .Když následně vyberete v horní liště položku výsledky hodnocení,načtou se Vám obrazy i s uvedeným počtem hlasů ,které jim návštěvníci stránek přidělili.Pohlednice

Mnohdy najdeme na internetu zajímavé stránky ,vložíme je mezi oblíbené a někdy se chceme podělit o tuto skutečnost i s přáteli.Pokud se Vám to právě stalo,můžete tak učinit pomocí této složky .


Prodej

Po načtení galerie,zvolíte,,jen prodejné, tím provedete výběr obrazů , které lze zakoupit. V případě , že se Vám líbí natolik, že se rozhodnete jej vlastnit, zvolte kontakt, kde se rozhodnete zda mi napíšete, zavoláte nebo pošlete e-mail. Před konečným rozhodnutím Vám zašlu fotografii obrazu v reálu, aby byla možná kontrola, zda se Vám líbí i zarámování. Adjustace však výsledný dekorační efekt vždy podpoří.
Uvedené rozměry obrazů jsou bez adjustace , tedy čistý rozměr papíru, desky nebo plátna.


Výstavy

Zde Vás chci informovat o výstavách,kde bylo , nebo bude možno vidět moje obrazy.


Novinky

Pokud se Vám u mě v galerii líbí a občas zajdete, je poměrně obtížné najít nově přidané obrazy. Tedy bylo obtížné, protože zde již mám sekci ,,novinky,, kde je posledních 5 přidaných obrazů.Takže stačí jenom zajít na novinky a už je vám jasné , jestli mám čas na malování, nebo se zabývám pouze prací. 

[ Počet návštěvníků: ]